O zdrowiu i nie tylko

O mnie

o-mne-sylwia-wrona-wlasciciel

Zapraszam Cię do przeczytania kilku słów o mnie

A teraz przyjrzyjmy się!

Nazywam się Sylwia Wrona. Jestem lekarzem fizjoterapeutą już od ponad 7 lat. To bardzo pasjonująca specjalizacja, ponieważ jako lekarz fizjoterapeuta często spotyka się z różnymi pacjentami, począwszy od niewielkich problemów estetycznych po rehabilitacje najcięższych ofiar wypadków drogowych.

Swoją pracę zaczynałam na oddziale dla rehabilitacji i fizjoterapii w szpitalu w Krakowie. W swojej karierze lekarskiej pracowałam również w wielu przychodniach prywatnych na terenie małopolski. Jak wiadomo przy takiej specjalności, trzeba stale się uczyć, aktualizować swoją wiedzę, śledzić nowoczesnych osiągnięć medycyny i nowych technologii.

Każdego roku moja determinacja przynosi swoje owoce. Jestem laureatką wielu konkursów i uczestniczką szkoleń branżowych na terenie całej Europy, Australii i Nowej Zelandii.
W wolnych chwilach spełniam się prowadząc swój blog, dzięki któremu mogę się spełniać również humanistycznie – wprowadza to wiele radości w moje życie zawodowe.

Mam nadzieję, że moja strona będzie przydatna zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Przyjaciele, jeśli potrzebujesz porady i wskazówki na otwarcie swojego własnego bloga możesz pytać [email protected]. Ja chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

Życzę wszystkim zdrowia i sukcesów!

podpis właścicielki