O zdrowiu i nie tylko

Problem z blizną po cesarskim

 

Kobiety spodziewające się dziecka, zdając sobie sprawę, że będą rodziły poprzez zabieg jakim jest cesarskie cięcie, często rozmyślają, w temacie blizny. Jak będzie dużą, czy kiedyś w ogóle zniknie, czy w przyszłości będą mogły kontynuować aktywność fizyczną. Z filmu powyżej pozyskasz wiele cennych informacji na temat blizny po zabiegu, koniecznie obejrzyj.

Fizjoterapeutka z Krakowskiego Centrum Osteopatia opowiada w nim, na temat zdjęcie szwów oraz o sposobach postępowania z blizną w kolejnych etapach. W mojej ocenie również warto skonsultować się z fizjoterapeutą, który przekażę wiedzę i dobre praktyki, w jaki sposób i jak często mobilizować bliznę.

Sekretem są odpowiednie ćwiczenia które będą zapobiegały tworzeniu się nieprawidłowych zrostów. Jeżeli masz w tym zakresie jakieś pytania lub wątpliwości, to publikacja niewątpliwie pomoże. Dowiesz się również, dlaczego warto zadbać o właściwą aktywność fizyczną i jakie wynikają z tego korzyści. Z filmu dowiesz się, że blizna po cesarskim cięciu to nie jedyny problem młodych mam.

Dodaj komentarz
*
*
*